Ministerstvo zdravotnictví nově přechází na doménu mzd.gov.cz. Více informací.

Nabídka partnerství od francouzské společnosti Cimbiose

Vytvořeno: 26. 1. 2023 Poslední aktualizace: 26. 1. 2023

Ministerstvo zdravotnictví obdrželo nabídku od francouzské společnosti Cimbiose, která by se chtěla zapojit do níže zmíněné výzvy programu EU4Health.

Cimbiose hledá kromě organizací veřejného zdraví také subjekty z oblasti elektronického zdravotnictví s významnými zkušenostmi nebo probíhajícím projektem v oblasti očkování.

Společnost se účastnila studie na Evropský očkovací průkaz (Provision of options and recommendations for an EU citizen’s vaccination card – Publications Office of the EU (europa.eu)).

Informace o projektu, se kterým má společnost Cimbiose v plánu hlásit se do výzvy, naleznete v prezentaci přiložené k tomuto článku.

Příjem Žádostí o poskytnutí grantu je možné Evropské komisi předložit do 16. března 2023. Informace týkající se všech aktuálních výzev k poskytnutí grantu v rámci EU4Health naleznete zde Otevřené výzvy – Ministerstvo zdravotnictví (mzcr.cz).

ID Výzvy: EU4H-2022-PJ-16 (EU4H-2022-PJ-5): Call for proposals to support Member States and other relevant actors to implement relevant results of innovative public health research in relation to vaccination against COVID-19, více o výzvě naleznete zde: Funding & tenders (europa.eu)

V případě zájmu kontaktujte:

Alain Cimino

Directeur R&D

72, avenue Henri Barbusse – 94 310 Orly

+33 6 83 96 47 34

alain.cimino@cimbiose.com

Přílohy