Žádost o informace ze dne 9. 7. 2022

Vytvořeno: 5. 8. 2022 Poslední aktualizace: 5. 8. 2022
  • Jaká vakcína NEpoužívající mRNA technologie je doporučena jako booster na vakcínu J&J Janssen proti onemocnění Covid-19?
  • Jaké jsou průměrné hodnoty protilátek na základě testu buněčné imunity (H_SARS-CoV-2) u zdravého dospělého muže ve věku 30-50 let 3 měsíce po podání boosteru proti Covid-19? Jinými slovy, jaké hodnoty protilátek / buněčné imunity mají mít očkovaní lidé, u kterých se efekt vakcíny považuje za „účinný“?
  • Za předpokladu, že se každý člověk, který si nechal podat vakcínu proti Covid-19 považuje za „očkovaného“ se všemi výhodami a nikdo neřeší, jestli u něj vakcína funguje nebo ne (viz účinnost vakcín), případně jak dlouho ani zda-li si tělo vytvořilo protilátky, tak proč nejsou uznávány jako ekvivalent vakcinace hodnoty protilátek a/nebo hodnoty buněčné imunity exaktně změřené v laboratoři?
  • V případě, že na otázku č. 1 výše je negativní odpověď, tak žádám o informaci, kdy budou vyhodnoceny/schváleny boostery v podobě ne mRNAvakcín Nuvaxovid, VLA2001, Vidprevtyn a jaké aktivity v tomto směru MZČR vykazuje?

Přílohy

Typ souboru: pdf
316.pdf (229,79 KB)