Stabilizace sester ve zdravotnických zařízeních ČR

Vytvořeno: 24. 4. 2009 Poslední aktualizace: 24. 4. 2009

V pátek 24. dubna 2009 se na téma „Stabilizace sester ve zdravotnických zařízeních ČR“ konala tisková konference ministryně zdravotnictví Daniely Filipiové.


Za ministerstvo se setkání s novináři zúčastnili Marek Šnajdr, 1. náměstek ministryně, Markéta Hellerová (vystoupila zde též s prezentací – viz níže – Přílohy), náměstkyně ministryně pro zdravotní péči, Dana Jurásková, ředitelka Všeobecné nemocnice v Praze a prezidentka České asociace sester, Pavel Horák, ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR, Jaroslava Kunová, ředitelka Fakultní nemocnice Plzeň a předsedkyně Asociace nemocnic ČR a Jana Nováková, náměstkyně pro ošetřovatelství pražské Fakultní nemocnice Motol.


Poznámka: Podrobné informace naleznete v níže přiložených dokumentech (Soubor „Stabilizace_sester_prezentace“ byl 7.5.2009 upraven).


*  *  *


Malá fotogalerie z tiskové konference:


Pani_ministryne_s prvnim_namestkem a _tiskovym_mluvcim.jpg


Zleva představitelé ministerstva: Marek Šnajdr, 1. náměstek, Daniela Filipiová, ministryně zdravotnictví a Vlastimil Sršeň, ředitel odboru komunikace s veřejností a tiskový mluvčí.


hoste_TK.jpg


Zleva hosté tiskové konference: Jaroslava Kunová, ředitelka FN Plzeň, Pavel Horák, ředitel VZP ČR a Dana Jurásková, ředitelka VFN v Praze a prezidentka ČAS.


ministryne_s_1_namestkem.jpg


Paní ministryně se svým prvním náměstkem.


red_Horak_a_nam_M_Hellerova.jpg


Pavel Horák, v pozadí Markéta Hellerová.


red_Juraskova_pri_komunikaci.jpg


Dana Jurásková odpovídá novinářům.


pani_ministryne_v_zajeti_novinaru.jpg


Paní ministryně v zajetí kamer a mikrofonů těsně po skončení tiskové konference.

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?