Novým ředitelem Nemocnice Na Homolce se stane neurochirurg Michal Šetlík

Vytvořeno: 16. 3. 2012 Poslední aktualizace: 16. 3. 2012

Dosavadní ředitel Nemocnice Na Homolce, MUDr. Vladimír Dbalý, MBA, dnes podal do rukou pana ministra rezignaci na svou stávající funkci. Ministr zdravotnictví Leoš Heger rezignaci přijal a na základě doporučení výběrové komise, jakožto svého poradního orgánu, se rozhodl jmenovat do funkce ředitele pražské Nemocnice Na Homolce primáře tamní neurochirurgie MUDr. Michala Šetlíka. Do funkce jej ministr uvede 19.  března 2012.

Nově jmenovaný ředitel bude mít za úkol především udržet a dále šířit dobré jméno nemocnice, jakožto prestižního pražského zdravotnického zařízení se špičkovou kvalitou péče a udržet ekonomickou stabilitu i ziskové hospodaření nemocnice. Zaměřovat se bude zejména na nosné programy péče, kterými jsou léčba nemocí kardiovaskulárních a neurologicko-neurochirurgické povahy.

„Po zralé úvaze jsem se rozhodl řídit doporučením výběrové komise, jakožto mého poradního orgánu, a do funkce ředitele Nemocnice Na Homolce jmenovat neurochirurga Michala Šetlíka. Přeji mu mnoho úspěchů v jeho funkci a věřím, že velkou měrou přispěje k udržení vynikajících hospodářských výsledků nemocnice i k jejímu dalšímu rozvoji ku prospěchu pacientů,“ uvedl ministr zdravotnictví Leoš Heger.

MUDr. Michal Šetlík vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 1980 až 1983 pracoval na Neurochirurgickém oddělení Krajské nemocnice v Ostravě, později byl zaměstnán na Neurochirurgické klinice 1. LF UK v Ústřední vojenské nemocnici v Praze a nyní je lékařem neurochirurgického oddělení Nemocnice Na Homolce. Lékařským oborem MUDr. Michala Šetlíka je neurochirurgie – je specialistou na cévní neurochirurgii a chirurgii base lební.
 

Přílohy

Typ souboru: doc
TZ_16_03_2012.doc (427,50 KB)

Jste spokojeni s obsahem této stránky?