Ministerstvo zdravotnictví nově přechází na doménu mzd.gov.cz. Více informací.

Ministerstvo zdravotnictví se zařadilo mezi členy Asociace společenské odpovědnosti

Vytvořeno: 16. 2. 2024 Poslední aktualizace: 16. 2. 2024

Ministerstvo zdravotnictví se od nového roku stalo členem Asociace společenské odpovědnosti, jejímž hlavním cílem je rozvoj udržitelnosti a ESG v Česku a naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN.

ilustrační grafikaČlenství Ministerstva zdravotnictví v Asociaci společenské odpovědnosti je považováno za strategický krok v rámci posílení angažovanosti ve společensky odpovědných aktivitách. Asociace poskytuje prostor pro konstruktivní dialog a spolupráci mezi členy veřejného, soukromého a neziskového sektoru. Dohlíží také na dosažení udržitelné budoucnosti s důrazem na zařazení této inciativy mezi základní priority každého z nás.

“Tento krok reflektuje pevné přesvědčení Ministerstva zdravotnictví o významu společenské odpovědnosti a otevírá dveře ke spolupráci s dalšími významnými aktéry. Jsme připraveni se podílet na inovativních projektech a realizovat pozitivní změny v rámci této synergie, která zajisté přinese posílení hodnot odpovědnosti ve prospěch společnosti”, řekl státní tajemník Ministerstva zdravotnictví Stanislav Měšťan.


Jste spokojeni s obsahem této stránky?