Nabídka účasti ve veřejné zakázce od nizozemského Národního psychotraumatického centra

Vytvořeno: 12. 7. 2023 Poslední aktualizace: 12. 7. 2023

Ministerstvo zdravotnictví obdrželo nabídku od nizozemského Národního psychotraumatického centra ARQ, která hledá hlavního žadatele do níže zmíněné veřejné zakázky vyhlašované Evropskou výkonnou agenturou pro zdraví a digitální technologie (HADEA). ARQ nabízí poskytnout doplňkové odborné znalosti k vytvoření společného konsorcia, spolupráci při tvorbě žádosti a realizaci zakázky.

ARQ je světově největší centrum působící v oblasti psychotraumat a psychosociálních důsledků krizových událostí na úrovní individuální, komunitní i celonárodní. V rámci konsorcia může ARQ poskytnout svoje kapacity zejména v případě komponenty č. 1, zahrnující multidisciplinární školící program o duševním zdraví pro zdravotníky, budování kapacit pro zdravotníky a nástrojů pro budování kapacit v oblasti duševního zdraví.

Nabídky je možné předložit do 4. září 2023 v portálu TED, který slouží jako portál pro zakázky vyhlašované orgány EU.

ID zakázky: HADEA/2023/OP/0020: Capacity-building on Mental Health: Multidisciplinary Training Programme and Exchange Programme for Health Professionals, více o zakázce naleznete zde: https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=14301

V případě zájmu kontaktujte:

Mr Remco Roos

Director of ARQ IVP

M.Roos@arq.org