Nabídka partnerství od portugalského Institutu pro klinický a biomedicínský výzkum v Coimbře

Vytvořeno: 1. 11. 2022 Poslední aktualizace: 1. 11. 2022

Ministerstvo zdravotnictví obdrželo nabídku partnerství od portugalského Institutu pro klinický a biomedicínský výzkum v Coimbře (https://www.uc.pt/en/fmuc/icbr/researchlines/oncobiology/MIO/about), který by se chtěl zapojit do níže zmíněné otevřené výzvy programu EU4Health.

Jedná se o institut lékařské fakulty a o výzkumnou skupinu s akademickými a výzkumnými zkušenostmi v oblasti ionizujícího záření, konkrétně elektromagnetického ionizujícího záření, beta a alfa zářičů pomocí modelů in vitro a in vivo. Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.

Příjem těchto Žádostí o poskytnutí grantu je možné Evropské komisi předložit do 21. února 2023. Informace týkající se všech aktuálních výzev k poskytnutí grantu v rámci EU4Health naleznete zde Otevřené výzvy – Ministerstvo zdravotnictví (mzcr.cz).

ID Výzvy: EU4H-2022-PJ-14: Call for proposals to support the roll-out of the second cohort of the inter-speciality cancer training programm, více o Výzvě naleznete zde: Funding & tenders (europa.eu)

V případě zájmu kontaktujte:

Inês Costa

Science and Technology Manager

University of Coimbra

Contact: ines.costa@fmed.uc.pt

Přílohy