Nabídka partnerství od NOVA Medical School

Vytvořeno: 4. 10. 2023 Poslední aktualizace: 4. 10. 2023

Ministerstvo zdravotnictví obdrželo nabídku od portugalské organizace NOVA Medical School, která hledá partnera do níže zmíněné výzvy programu EU4Health.

NOVA Medical School je moderní a inovativní zdravotní školou zaměřenou na vzdělávání, výzkum a společenství. Její součástí je mimo jiné také výzkumná skupina Metabolismus a Výživa, která provádí integrativní a multidisciplinární přístup zaměřený na osu strava-mikrobiota-metabolismus. Jejím zájmem je stát se součástí konsorcia a přispět svými odbornými znalostmi a schopnostmi k tématu zaměření výzvy, zejména k podtématu Fekální mikrobiotické transplantace.

Příjem Žádostí o poskytnutí grantu je možné Evropské komisi předložit do 17. října 2023. Informace týkající se všech aktuálních výzev k poskytnutí grantu v rámci EU4Health naleznete zde Otevřené výzvy – Ministerstvo zdravotnictví (mzcr.cz).

ID Výzvy EU4H-2023-PJ-09 — Call for proposals: action grants on the safety and quality of new Substances of Human Origin (Breast milk, faecal microbiota transplants) (b) HS-g-23-50.02 Faecal microbiotic transplants (HS-g-23-50.02), více o výzvě naleznete zde Funding & tenders (europa.eu)

V případě zájmu kontaktujte:

Ms. Cláudia Marques

claudia.sofia.marques@nms.unl.pt