Nabídky partnerství od Litevské univerzity a vídeňského Kompetenčního centra

Vytvořeno: 14. 8. 2023 Poslední aktualizace: 14. 8. 2023

Ministerstvo zdravotnictví obdrželo nabídky od Litevské univerzity zdravotních věd (LSMU) a Kompetenčního centra pro výzkum aplikovaného ošetřovatelství FH Campus Wien na účast v konsorciu, které by podalo nabídku do veřejné zakázky na budování kapacit v oblasti duševního zdraví: multidisciplinární školicí program a výměnný program pro zdravotníky HADEA/2023/OP/0020. Organizace hledají potenciální partnery, případně koordinátora pro vznikající konsorcium.

LSMU má zájem o účasti na pracovním balíčku, týkajícím se duševního zdraví na úrovni primární péče. Zabývá se všemi druhy zdravotní péče, veřejným zdravím, má zkušenosti z rozsáhlého výzkumu duševního zdraví ve společnosti. Její součásti jsou dvě fakultní nemocnice. Tyto nemocnice nabízí lůžkové i ambulantní služby, služby v oblasti psychiatrie i psychologie a mají zkušenosti s projekty z programu Horizon.

Kompetenční centrum má zkušenosti s realizací projektů, zaměřených na duševní zdraví a mají dlouhodobě se zabývají různými dimenzemi výzkumu v oblasti zdravotní péče a ošetřovatelství.

Příjem nabídek je možné Evropské komisi předložit do 4. září 2023.

ID nabídky HADEA/2023/OP/0020: Capacity-building on Mental Health: Multidisciplinary Training Programme and Exchange Programme for Health Professionals, více o výzvě naleznete zde eTendering – Data (europa.eu)

V případě zájmu kontaktujte:

Lithuanian University of Health Sciences

Dainius Pavalkis

Professor

Phone: +370 68773935 (Viber)

Phone: +77479922151 (WhatsApp)

Dainius.Pavalkis@LSMUNI.LTb

 

the Competence Center for Applied Nursing Research

Carina Feichtinger

Head of the Competence Center

cornelia.feichtinger@fh-campuswien.ac.at